Seagate 8TB Backup Plus Hub USB 3.0 3.5'' Taşınabilir Disk STEL8000200

759,24 TL
  • Ürün Kodu: HDE 8 TB SEA 003-458
  • Stok Durumu: Out Of Stock


Seagate 8TB Backup Plus Hub

 

Yeterince Fazla Alan. Ve Daha Fazlası.

 

Seagate® Backup Plus Desktop diskleri, farklı kapasitelerde ve USB 3.0 hub seçeneğiyle sunulur. Farklı platformlarla olan uyumluluğu, benzersiz güvenilirlik ve hızı sayesinde istediğiniz her şeyi yedekleyebilirsiniz. Ayrıca, favori dijital öğelerinizi dahili bulut depolama hizmetiyle kolay bir şekilde yedekleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 

Harika özelliklerle masaüstü diskine entegre edilmiş hepsi bir arada veri hub'ı ve şarj istasyonu olarak kullanılabilen Backup Plus Hub diskinden yararlanın.


Yedekleyin. Bağlayın. Şarj edin.

Ön tarafında bulunan iki adet entegre USB bağlantı noktası sayesinde, sisteminiz kapalı ya da bekleme modunda olsa bile dosyalarınızı, değerleri fotoğraflarınızı ve videolarınızı tabletinize, akıllı telefonunuza veya kameranıza bağlanıp bu cihazları şarj ederken yedekleyebilirsiniz.

 

Mac ve Windows ile çalışır mı? EVET.

 

Backup Plus Hub, Mac ve Windows ile uyumludur. Mac® için NTFS sürücüsünü kurarak diski yeniden biçimlendirmeden Windows ile Mac bilgisayarlarda birlikte kullanabilirsiniz.


İki Yıllık Ücretsiz OneDrive® Bulut Depolama

 

Backup Plus Hub diski satın aldığınızda, OneDrive bulut depolama alanı dahili olarak sunulur (95 ABD doları). Bu 2 yıllık, 200 GB'lık çevrimiçin depolama planı, paylaşımı daha kolay ve elverişli hale getirir.

Seagate Dashboard ile Yedeklemenizi Tamamen Yönetin

Seagate Dashboard yazılımı sayesinde, Facebook ve Flickr'a yükledikleriniz de dahil olmak üzere tüm belgelerinizin, fotoğraflarınızın ve videolarınızın yedeklemesini akılcı bir şekilde yönetebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu