Toshiba 16GB SDHC Hafıza Kartı C10 U1 100MB/s THN-N203N0160E4

46,61 TL
  • Ürün Kodu: 101 TSH SD GB16-N203-533
  • Stok Durumu: Out Of Stock

SD Kartlar

Yükek Hızlı N203

Depolama alanı konusunda endişenlenmeyin, en iyi kareyi yakalamaya odaklanın.
Fotoğraf makinesi kullanıcıları için idealdir. Depolama alanı konusunda endişenlenmeyin, en iyi kareyi yakalamaya odaklanın. 100 MB/sn yüksek okuma hızı ve 256 GB’ye kadar kapasite, fotoğraf meraklılarına tam olarak ihtiyaçları olan şeyi sunar: yüksek hızda fotoğraf çekimi.

BİCS FLASH MİMARİSİYLE DAHA GENİŞ KAPASİTE

N203, Toshiba'nın 3B Flash belleği (BiCS FLASH™) içine yerleştirilerek 256 GB'ye kadar yüksek bir kapasitede arşivleme yapabilme özelliğine sahiptir. Yüksek kapasite sayesinde fotoğrafçılar depolama alanı konusunda endişelenmeden en iyi kareyi yakalamaya odaklanır.

IŞINLARDAN KORKMAYIN

Havalimanı güvenlik kontrollerinde veya güneşin her daim tepede olduğu tatil noktalarında endişelenmenize gerek yok. Kartlar, değerli anılarınızı korumak için x-ray'e karşı dayanıklıdır.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE

Toshiba, flash belleğin mucididir ve yüksek kaliteli teknoloji üretme konusunda dünya çapında hak edilmiş bir üne sahiptir.

5 YILLIK GARANTİ

Toshiba'nın dünyaca ünlü yüksek kalite standartlarına göre üretilen Toshiba SD Bellek Kartları, güvenilir beş yıllık sınırlı standart garanti ile desteklenir.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu