Hakkımızda

Pi Elektronik, 2004 yılından bu yana elektronik sektöründe hizmet vermeye başlamış, verdiği hizmet ile sizlere 7/24 destek vermekteyiz. Online satışlarında aynı gün stoktan hızlı kargo ile Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim yaparak, müşterilerimizin %90'ni hızlı kargo ve orjinal ürün gönderimi nedeni ile firmamızı tercih etmektedir.

Müşterilerimize en yüksek memnuniyet oranı ile hizmet vermekteyiz. Sorularınız ve bütün işlemlerinizi firmamızda hızlı ve titiz bir şekilde yapılmaktayız. 

Sanal mağazacılıkta 7/24 Hizmet ilkesi ile yolumuza her geçen büyüyerek devam ediyoruz. Türkiye'nin her noktasına kargo ile ürünleriniz gönderilmektedir. Her katagoride uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz ..

Misyonumuz, ülkemize ve değerlerimize katkı sağlayacak üretim ve satış yapmak, ürünlerde kopyacılık yerine esinlenmeyi ön plana çıkararak üretime katkı sağlamaktır.

Hafta içi her gün saat 15:00 a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargo yapılmaktadır. Cumartesi günleri ise saat 12:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargolanmaktadır.

Taksitli satış, Kapıda Ödeme, Havale ödeme seçenekleri ile müşterilerimizin bütün ödeme taleplerine cevap vermekteyiz..