Toshiba 64GB Exceria Micro SDXC UHS1 U3 98/65MB Hafıza Kartı THN-M303R0640E2

168,64 TL
  • Marka: Philips
  • Ürün Kodu: 101 TSH SDC GB64-M303-536
  • Stok Durumu: Out Of Stock

microSD Kartlar

EXCERIA M303

GENİŞ KAPASİTE VE YÜKSEK HIZ BİR ARADA

Toshiba’nın en yeni Exceria M303 microSDXC ürün serisi, video kaydı için yeni bir hız standardı olan Video Hız Sınıfı 30’u (V30) karşılıyor.

Yeni microSDXC kart, UHS Hız Sınıfı 3’e ek olarak Video Hız Sınıfı 30’a denktir. 256 GB’ye kadar kapasite seçenekleriyle sunulan M303, hem en hızlı ve zorlu koşullarda 4K video kaydı için hem de akıllı telefonunuzun kapasitesini genişletmek için mükemmel bir tercihtir. Yeni Uygulama Performansı Sınıfı A1, Android uygulamalarını microSD kartta optimum düzeylerde depolamanıza ve çalıştırmanıza olanak sağlar.

Ürün serisi, zorlu koşullara dayanıklı olacak şekilde geliştirilmiştir: Su geçirmez, darbeye, x-ray’e ve sıcaklığa karşı dayanıklıdır.
M303 Paketi içinde bulunan SD adaptörü, size çok çeşitli kullanım seçenekleri sunar.

4K VE TAM HD KALİTESİNDE KAYIT VE OYNATMA
Artık, özel anlarınızı en küçük cihazlarınızla 4K veya Tam HD kalitesinde ölümsüzleştirebilirsiniz. EXCERIA M303'ün 4K video kaydetme ve oynatma için UHS-I, Hız Sınıfı U3'ü desteklemesi sayesinde bu performansı elde edebilirsiniz.
MOBİL CİHAZLAR İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞTİR

EXCERIA M303, SD Association'ın en son A1 Uygulama Performansı özellikleri ile uyumludur. Bu da, akıllı telefonunuzda veya diğer mobil cihazlarınızda kart kullandığınız sırada fotoğraf makinenize arabirim bağlantısı oluştururken, HD video veya daha fazlasını oynatırken muhteşem kullanıcı deneyimleri elde etmenizi sağlar.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu