Lacie 2TB Porsche Design Hard Disk 2.5 Inc Usb 3.0

300,85 TL
  • Ürün Kodu: HDE 2TB LAC 001-419
  • Stok Durumu: Out Of Stock

  1. Lacie 2TB Porsche Design Hard Disk LAC9000459 İnceleme

LaCie Porsche Design taşınabilir sabit sürücü yalnızca bir veri depolama aygıtı değil, dünyaca ünlü bir tasarım şirketiyle LaCie arasında bir iş birliğidir. Sonuç olarak ortaya çıkan sürücü, hızı, tasarımı ve teknolojiyi bir araya getirerek olağanüstü bir performans sunar. 5 Gbit/s hıza çıkabilmesini sağlayan USB 3.0 arabiriminin yanı sıra, PC/Mac’inizin yanında muhteşem görünen zarif alüminyum yüzeye sahiptir.

USB 3.0 ile yedekleme hızınızı artırın

LaCie taşınabilir sabit sürücünün USB 3.0 arabirimi, dosyaları her zamankinden daha hızlı bir şekilde aktarmanıza olanak tanır. Üstelik 5 Gbit/s’ye kadar çıkabildiği için çok hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı yedekleyebilir, arkadaşlarınızla ses ve video dosyalarını paylaşabilir, önemli dosyalarınızın güvende olmasını sağlayabilirsiniz.

PC/Mac’iniz için tasarlandı

Özel olarak PC/Mac bilgisayarlar için tasarlanan P'9223, PC/MacBook’unuza uygun, şık ve zarif alüminyum yüzeye sahiptir. Üstelik, yerleşik Mac yazılımını kullanarak sorunsuz bir şekilde yedekleme yapabilmeniz için Time Machine ile de uyumludur.

Porsche Design görünümü, LaCie işlevi

Porsche Design ve LaCie, çok özel ve zamanın ötesinde bir tasarıma imza attı. Verilerin mükemmel bir şekilde korunabilmesi için, içindeki diski 3 mm’lik sert bir alüminyum kaplama çevreliyor. İstediğiniz yerde, en iyi performansı alacağınızdan emin olarak kullanabilirsiniz.

 

Kapasite 2TB
Ürün Boyutu7.5 x 4.75 x 1.5" / 19 x 12 x 3.8 cm
USB Bağlantı USB 3,0 & 2,0
Otomatik Yedekleme Var
Şifreleme Var
Enerji Tasarrufu %77'a Varan Enerji Tasarrufu
Güç ünitesi USB
Kasa Alüminyum 
Tasarım Porshe Dizayn 
Mac & Windows uyumu Var

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu